Nowa inwestycja na ul. Ks. Stanka – umowa podpisana!

22 maja 2026 r. Burmistrz Zelowa podpisał umowę z firmą Sanel Bełchatów na realizację ważnej inwestycji w naszym mieście. Już wkrótce rozpoczną się prace na ul. Ks. Stanka, które obejmą:- budowę sieci wodociągowo-kanalizacyjnej,- wykonanie asfaltowej nawierzchni drogi,- budowę jednostronnego chodnika. Wartość inwestycji wynosi dokładnie 1 762 365,97 zł Zakończenie prac planowane jest na koniec sierpnia.

Więcej
Przejdź do treści