Upominki dla podopiecznych

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Walewicach zostali dziś obdarowani świątecznymi paczkami😀Pracownicy ośrodka do paczek żywnościowych dołączyli również własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne i kartki z życzeniami🐣🐰 Otrzymane upominki z pewnością umilą podopiecznym czas oczekiwania na zbliżające się Święta Wielkanocne.

Może Cię zainteresować

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Przejdź do treści