Pamiętamy

1 marca w całej Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. W Zelowie pamięć bohaterów uczczono mszą świętą, po której Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek, przewodniczący Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski, przewodniczący Rady Powiatu Bełchatowskiego Sławomir Malinowski, radni, przedstawiciele jednostek oraz mieszkańcy złożyli symboliczne wiązanki kwiatów przy tablicy upamiętniającej walczących o niepodległą Polskę.

Może Cię zainteresować

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Przejdź do treści