Sukcesy w warcabach

Reprezentacja Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie z sukcesami w indywidualnych i drużynowych mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych, które odbyły się 25 października br. w Lututowie.

W klasyfikacji drużynowej reprezentanci MG LKS Zelów wywalczyli II i IV miejsce (I miejsce w składzie: Sylwia Trębacz, Andrzej Sowała, Bartosz Sowała, Borys Wilczek; IV miejsce w składzie: Magdalena Zawodzińska, Szczepan Krajda, Bartosz Rybak, Kacper Pająk.

W kategoriach wiekowych nasi gracze również nie mieli sobie równych.

Wśród mężczyzn w przedziale do 20 lat zwyciężyli: I –  Borys Wilczek, II – Kacper Pająk, III – Jakub Soboń (wszyscy z MG LKS Zelów)

Wśród kobiet powyżej 20 lat laureatkami zostały: I – Sylwia Trębacz, II – Magdalena Zawodzińska, III – Katarzyna Sobczyk (wszystkie Panie z MG LKS Zelów)

Ponadto Bartosz Sowała z MG LKS Zelów zdobył III miejsce w kategorii wiekowej do 50 lat, a Andrzej Sowała również reprezentujący zelowski klub wywalczył III miejsce w kategorii powyżej lat 50.

Wszystkim zelowskim graczom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem mistrzostw było Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Łodzi.