Jednostki Pomocnicze

Lp. Sołectwo Sołtys Skład Rady
1. Bocianicha Stanisław Grabarz Agnieszka Kwaśniak,
Ewelina Nowicka
2. Bujny Księże Jadwiga Dobroszek Sławomir Bzikowski,
Arkadiusz Felicjański,
Jolanta Rzewnicka
3. Bujny Szlacheckie Małgorzata Majda Magdalena Biegańska,
Mirosław Mik,
Patrycja Gębarowska
4. Dąbrowa Justyna Karbowniczak Tomasz Grodzki,
Mariusz Marciniak,
Gabriel Krzanowski
5. Grabostów Adam Pokora Przemysław Chrust,
Szczepan Króliczak
6. Grębociny Stanisław Nabożny Szymon Dobroszek,
Tomasz Lis
7. Chajczyny Jan Domagała Elżbieta Kobiera,
Marek Kwiatkowski
8. Ignaców Barbara Solecka Paweł Ciołek,
Aneta Kubiak
9. Jamborek Roman Sobczak Lidia Malinowska,
Grzegorz Prus,
Zygmunt Osuch
10. Janów Radosław Szmigielski Sylwia Górna,
Iwona Szczepanik
11. Jawor Danuta Stempiń Małgorzata Berut,
Marianna Stępnik,
Iwona Tomaszczyk
12. Karczmy Wioletta Wartalska Kazimierz Buczyński ,
Krystyna Kudra,
Agnieszka Ornafel
13. Kociszew Alicja Krzesińska-Łuczak Albin Kaźmierczak,
Dariusz Kryściński,
Edyta Soroka
14. Kol. Kociszew Jerzy Świniarski Łukasz Grabarz,
Alina Holzken,
Elżbieta Świercz
15. Kurówek Renata Wąsek Grzegorz Brożyński,
Grażyna Michalska
16. Łęki Paweł Gawlik Bogdan Kowalczyk,
Tadeusz Kacperski
17. Łobudzice Mirosław Fronczak Agnieszka Rogut,
Jan Kosik,
Andrzej Adamczyk,
Andrzej Kazimierczak
18. Kol. Łobudzice Janina Szafrańska Grażyna Kmin,
Cezary Młodzik,
Daniel Krajda,
Wiesław Zawodziński
19. Mauryców Wioletta Rogozińska Adam Kluska,
Andrzej Przerywacz
20. Ostoja Mieczysława Młudzik Jerzy Wąsik,
Dorota Wrocińska
21. Pawłowa Emilia Bednarek Roman Cerbian,
Anna Hańczka,
Małgorzata Krysiak,
Piotr Młynarczyk
22. Pożdżenice Aneta Fiuk Jacek Gawlik,
Dariusz Kansy
23. Kol. Pożdżenice Piotr Błaszczyk Sylwester Badziak,
Paulina Tyluś
24. Pszczółki Magdalena Baranowska Aldona Sobala,
Mirosław Sobala
25. Wola Pszczółecka Jan Gawlik Paweł Grzelczak,
Marek Węglewski
26. Pukawica Tomasz Sobański Danuta Kędziak,
Robert Woźniak
27. Sobki Zbigniew Olejnik Włodzimierz Chrzanowski,
Adam Kowalczyk
28. Sromutka Mateusz Rogoziński Mateusz Bińkowski,
Marek Konc,
Agnieszka Krawczyk
29. Walewice Wojciech Gawlik Bożena Lewandowska,
Grzegorz Dudek
30. Wygiełzów Grażyna Brzozowska Arkadiusz Dryjas,
Bożena Krata,
Marzena Szewczyk
31. Wypychów Marcel Gajda Aneta Gral,
Renata Zamolska,
Ryszard Gral,
Mariusz Kurczewski
32. Zabłoty Magdalena Czajka Mariusz Gajda,
Sabina Radziszewska
33. Zagłówki Anna Jóźwiak Dariusz Grabowski,
Przemysław Kapała,
Paweł Rogaczewski
34. Zalesie Tadeusz Komorowski Sylwia Bartosik,
Tadeusz Krawczyński
35. Zelówek Krystyna Rist Anna Bronowska,
Grzegorz Rejmończyk
Print Friendly, PDF & Email