Za zasługi dla krwiodawstwa

Pan Andrzej Pawlak prezes Miejsko – Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi w Zelowie otrzymał w uznaniu za swą działalność jedno z najważniejszych odznaczeń – Srebrny Krzyż Zasługi.

Uroczystość wręczenia odznaczeń dla najbardziej zasłużonych członków Polskiego Czerwonego Krzyża odbyła się 13 września w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim.Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pracę na rzecz propagowania idei honorowego krwiodawstwa.

Foto: MG Klub HDK w Zelowie

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści