Koncert Kolęd i Pastorałek w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Zelowie

W niedzielę, 18 stycznia 2026 roku, kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Zelowie wypełnił się świąteczną atmosferą podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek.

Na scenie wystąpiły dwa zespoły: Schola Dziecięca “Prowadź nas” oraz Laudate Dominum. Ich wykonania znanych kolęd i pastorałek zachwyciły świeżością, nowoczesnym brzmieniem i ogromną energią.

To był czas wspólnoty, radości i muzyki, która łączy.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści