Rusza kolejna edycja na rok 2026 projektu dla mieszkańców 60+ Gminy Zelów pn. „AKTYWNY SENIOR W ŁÓDZKIM”

Decyzją z dnia 7 stycznia 2026 r. Departamentu Sportu i Turystki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Gmina Zelów będzie prowadziła zajęcia w ramach projektu
„Aktywny Senior w Łódzkim” jedynie dla jednej grupy.

Możliwość udziału w rekrutacji do projektu będą miały wyłącznie osoby 60+, które dotychczas nie uczestniczyły w zajęciach w poprzednich edycjach.

Bezpośrednim realizatorem projektu jest Łódzka Federacja Sportu. Ideą projektu jest organizacja i prowadzenie systematycznych zajęć rekreacyjno – sportowych dla osób w wieku sześćdziesięciu i więcej lat życia.

Godzinne zajęcia dwa razy w tygodniu odbywać się będą nieodpłatnie w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie (aula szkoły) od stycznia do grudnia 2026 r. (z przerwą w okresie wakacji letnich – lipiec, sierpień).

Zapisy przyjmowane będą osobiście w Urzędzie Miejskim w Zelowie , ul. Żeromskiego 23, p. 108 (I piętro) Referat Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia w godzinach pracy Urzędu w dniach 14-16 stycznia 2026 r.

Może Cię zainteresować

Uwaga – planowane przerwy w dostawie prądu!

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Ogłoszenie dotyczące uproszczonej oferty realizacji zadania publicznego pn. „SENIOR na PLUS”

Masz pomysł na Zelów? Rusza II edycja Budżetu Obywatelskiego!

Przejdź do treści