Wyjazd z ŚDS Walewice

Od 29 sierpnia do 11 września podopieczni, opiekunowie oraz pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Walewicach uczestniczyli w turnusie rehabilitacyjnym w Jarosławcu. W trakcie turnusu podopieczni korzystali z wielu zabiegów oferowanych przez ośrodek wczasowy. Był również czas na uczestnictwo w wieczorkach tanecznych, ogniskach i spacerach. Ponadto podczas pobytu zwiedzili wiele nadmorskich miejscowości znajdujących się niedaleko Jarosławca.

Foto: ŚDS Walewice

Może Cię zainteresować

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Ruszyła budowa nowego placu zabaw

„Nasze Ekologiczne Pracownie” – podpisanie umowy

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Przejdź do treści