Ruszyła budowa nowego placu zabaw
Rozpoczęły się prace związane z budową nowego placu zabaw w tzw. „ogródku jordanowskim” przy ul. Kościuszki w Zelowie. Inwestycja ma na celu stworzenie nowoczesnej, bezpiecznej i atrakcyjnej przestrzeni rekreacyjnej dla najmłodszych mieszkańców gminy.
W związku z prowadzonymi robotami teren budowy został czasowo wyłączony z użytkowania. Ze względów bezpieczeństwa przejście przez plac pozostanie zamknięte do odwołania. Prosimy mieszkańców o stosowanie się do oznakowania i zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Po zakończeniu inwestycji mieszkańcy zyskają nowy plac zabaw, który stanie się miejscem aktywnego wypoczynku, zabawy i integracji dzieci oraz ich opiekunów.



