Jubileusz Parafii

W niedzielę, 26 września Parafia Nawrócenia św. Pawła i Nawiedzenia NMP w Wygiełzowie obchodziła jubileusz 225-lecia.

Uroczystą mszę w intencji parafian celebrował Biskup Ireneusz Pękalski. Na zakończenie nabożeństwa biskup poświęcił i pobłogosławił odrestaurowany ołtarz kościoła.

W tej dostojnej uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządu oraz władz państwowych. Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek na ręce proboszcza ks. Krzysztofa Pieca przekazał pamiątkową tablice.

Po mszy na parafian czekał jubileuszowy tort.

Foto: A. Michel

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści