Uczyli się jak pomagać

W sobotę 18 września odbył się Dzień Bezpieczeństwa, którego organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Zelowie.

Mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w pokazach udzielania pierwszej pomocy, a także spróbować swoich sił wykonując ćwiczenia resuscytacyjne na fantomach szkoleniowych. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych gminy Zelów, którzy również ćwiczyli razem z mieszkańcami.

Na koniec druhowie zaprezentowali warsztaty z ratownictwa technicznego. Projekt został dofinansowany z programu Działaj Lokalnie.

Foto: Adam Michel

Może Cię zainteresować

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Weekendowy rozkład jazdy

Przejdź do treści