Witamy wiosnę!

Pierwsze kwiaty, ciepłe promienie słońca i budząca się do życia natura – wiosna nadeszła, a wraz z nią radość i energia! Kolorowe delegacje najmłodszych mieszkańców przyniosły ze sobą wiosenny nastrój.

Dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Zelowie odwiedziły Urząd Miejski, wprowadzając mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii. Ich barwne stroje i entuzjazm sprawiły, że wiosna na dobre zagościła w gminie.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy częściej!

Może Cię zainteresować

Ogłaszamy nabór do eliminacji – konkurs: „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Województwa Łódzkiego”

Zelowskie Centrum Medyczne z dofinansowaniem na rozwój opieki zdrowotnej

Nowy rozkład jazdy ŁKA Szczerców – Zelów – Łask

Dzień Otwarty w Schronisku dla Zwierząt w Bełchatowie

Przejdź do treści