Druga Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zelowie

Podczas drugiej sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zelowie młodzi radni omawiali sposoby aktywnego zaangażowania w życie gminy. Wśród pomysłów pojawił się udział w obchodach świąt państwowych oraz wsparcie lokalnych akcji społecznych.

Gościem spotkania była Wiktoria Doliwa, reprezentantka Zelowa w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Łódzkiego, która przybliżyła uczestnikom program Młode Mikrogranty. To inicjatywa umożliwiająca pozyskanie do 7 000 zł na realizację projektów młodych liderów.

Zelowscy radni już pracują nad pierwszymi pomysłami. Burmistrz Zelowa Kamil Świtała oraz przewodniczący Rady Miejskiej Sylwester Drozdowski zaoferowali młodzieży wsparcie i zachęcali do podejmowania odważnych działań.

Życzymy powodzenia w realizacji wszystkich inicjatyw!

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści