Projekcja filmu

Wczoraj w zelowskim Domu Kultury odbyła się projekcja filmu pt. „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, który zdobył już wiele prestiżowych nagród m.in. Polskie Nagrody Filmowe Orły. Po seansie widzowie mogli porozmawiać z reżyserem filmu Mariuszem Wilczyńskim.

Projekcja odbyła się w ramach projektu prowadzonego przez Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Foto: A. Michel

Może Cię zainteresować

Ogłaszamy nabór do eliminacji – konkurs: „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Województwa Łódzkiego”

Zelowskie Centrum Medyczne z dofinansowaniem na rozwój opieki zdrowotnej

Nowy rozkład jazdy ŁKA Szczerców – Zelów – Łask

Dzień Otwarty w Schronisku dla Zwierząt w Bełchatowie

Przejdź do treści