Inwestycje gminne

Trwają prace przy budowie kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej wraz z wyprowadzeniami i przykanalikami w obrębie pasa drogowego ulic Zofii i Górnej w Zelowie. Zakres robót zakłada dodatkowo odtworzenie pasów drogowych w tłuczniu.

– Ponad 3,5 mln złotych, które przeznaczamy na wykonanie prac w ul. Zofii i ul. Górnej to niebagatelna kwota, zważając na budżet naszej gminy. W najbliższym czasie podobne inwestycje będziemy realizować w ul. Poprzecznej i ul. Leśnej. Jest to możliwe dzięki wsparciu uzyskanemu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Podobnie jak budowa sieci wodociągowej w Nowej Woli, Kolonii Pożdżenice oraz Ignacowie – podkreśla Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści