Mikołajkowo

Mikołajki to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już po raz trzeci z tej okazji Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek wraz z Radnymi Klubu Prawa i Sprawiedliwości Rady Miejskiej w Zelowie ufundowali prezenty w postaci gier i zabawek dla przedszkolaków. Tym razem upominki zostały przekazane dzieciom z przedszkola przy SP im. M. Konopnickiej w Wygiełzowie. Przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały i zatańczyły dla gości. Mimo zachowania reżimu sanitarnego spotkanie wzbudziło wiele radości i pozytywnych emocji.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści