Spotkanie seniorów

Wczoraj w sali OSP Pożdżenice odbył się obiad dla seniorów, który został zorganizowany przez KGW Krześlowiczanie we współpracy z Fundacją Biedronka. We wspólnym posiłku uczestniczyła również Anetta Mądry Zastępca Burmistrza Zelowa. Na zakończenie przed zgromadzonymi gośćmi wystąpił zespół „Za miedzą”. Kolejne obiady odbędą się w listopadzie i styczniu. W imieniu organizatorów już dziś serdecznie zapraszamy.

Foto: KGW Krześlowiczanie

Może Cię zainteresować

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Przejdź do treści