Koncert charytatywny

Warto pomagać. Dobrze o tym wie społeczność szkolna w naszej gminie i świetnie to robi. W środę w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie odbył się koncert charytatywny dla Anielki, dziewczynki z naszej gminy, która walczy o odzyskanie swojego zdrowia. Podobne inicjatywny organizowane są również w innych naszych placówkach.

Foto: A. Michel

Fotogaleria

Może Cię zainteresować

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Przejdź do treści