Jubileusz “czwórki”

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie obchodzi 55 – lecie powstania.

Z tej okazji wczoraj uroczyście świętowano ten jubileusz. Podczas uroczystości program artystyczny zaprezentowali uczniowie, nie brakowało gratulacji oraz wspomnień osób związanych z placówką, a także oczywiście serdecznych życzeń dla całej społeczności szkolnej.

Fotogaleria

Może Cię zainteresować

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przejdź do treści