Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej Nr 1 w Zelowie

08 listopada 2024 r. nasi najmłodsi uczniowie oficjalnie dołączyli do grona uczniów w Szkole Podstawowej Nr 1 Obrońców Praw Człowieka w Zelowie. Ślubowanie pierwszaków to wydarzenie pełne emocji i radości. Dzieci zachwyciły wszystkich pięknym programem artystycznym i odważnym polonezem. W tym podniosłym wydarzeniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza Anna Doliwa, która wręczyła dzieciom pamiątkowe upominki i przekazała im serdeczne życzenia na nową edukacyjną drogę. Na zakończenie tej uroczystej chwili wszyscy – uczniowie, rodzice oraz nauczyciele – odśpiewali hymn narodowy, podkreślając wagę tego wydarzenia i jedność szkolnej społeczności. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Galeria zdjęć <tutaj>

Może Cię zainteresować

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Weekendowy rozkład jazdy

Przejdź do treści