Festyn Integracyjny Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Zelowie

Wczoraj 25 września Burmistrz Zelowa Kamil Świtała miał przyjemność uczestniczyć w Festynie integracyjno – promocyjnym realizowanym w ramach projektu “Moc z natury”. Podczas uroczystości swoją twórczość przedstawili:

– członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Zelowie,

– uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Walewicach i Klubu Seniora w Zalesiu,

– dzieci z grupy „Pszczółki” z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Zelowie,

– członkowie zespołu „AleBabki” z Drużbic.

Wszyscy uczestnicy uroczystości z zainteresowaniem i entuzjazmem obejrzeli oraz wysłuchali przygotowanych występów. Festyn został dofinansowany z programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności „Działaj Lokalnie” realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne „Razem”.

więcej zdjęć >tutaj<

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści