Spotkanie seniorów

Wczoraj w sali OSP Pożdżenice odbył się obiad dla seniorów, który został zorganizowany przez KGW Krześlowiczanie we współpracy z Fundacją Biedronka. We wspólnym posiłku uczestniczyła również Anetta Mądry Zastępca Burmistrza Zelowa. Na zakończenie przed zgromadzonymi gośćmi wystąpił zespół „Za miedzą”. Kolejne obiady odbędą się w listopadzie i styczniu. W imieniu organizatorów już dziś serdecznie zapraszamy.

Foto: KGW Krześlowiczanie

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści