Piknik integracyjny

W minioną środę (21.07) w Środowiskowym Domu Samopomocy w Walewicach odbył się piknik integracyjny z dziećmi. Podczas spotkania zorganizowano gry oraz zabawy taneczne i ruchowe. W ramach poczęstunku dla uczestników pikniku przygotowano posiłek z grilla, słodycze, nie zabrakło także lubianej przez dzieci waty cukrowej oraz wspaniałej atmosfery.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści