Teleplatforma dla pacjenta

Teleplatforma Pierwszego Kontaktu uruchomiona przez Narodowy Fundusz Zdrowia jest miejscem pierwszego kontaktu dla pacjenta, w sytuacji:

• nagłego zachorowania, podczas gdy lekarz rodzinny już nie pracuje;

• gdy nagle pogorszy się stan zdrowia, nie ma jednak objawów sugerujących wystąpienie stanu bezpośredniego zagrożenia życia, a zastosowane środki lub leki dostępne bez recepty nie przyniosły poprawy;

• gdy zachodzi obawa, że oczekiwanie na otwarcie przychodni POZ może niekorzystnie wpłynąć na Twój stan zdrowia.

Więcej informacji poniżej.

Informacja o platformie

Może Cię zainteresować

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przejdź do treści