Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Zelowa

Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie odbył się coroczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka. W Turnieju wzięły udział 4 drużyny piłkarskie. W wyniku rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się drużyna Metanolu, która wygrała wszystkie mecze nie tracąc bramki Zwycięzcom gratulujemy.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści