Spotkanie z ratownikami

3 maj był okazją do rozmowy z ratownikami medycznymi, którzy pełnią dyżur w Zelowie. Nie było łatwo się z nimi spotkać, gdyż karetka stacjonująca w naszym mieście od 1 maja ma za sobą już kilka wyjazdów. Podczas spotkania, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz oraz media podkreślano przede wszystkim to, że stacjonowanie ZRM w naszym mieście podnosi poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek oraz Poseł na Sejm RP Grzegorz Lorek, dzięki którym udało się sprowadzić ZRM do Zelowa podziękowali ratownikom za pracę na rzecz ochrony zdrowia i życia wszystkich mieszkańców.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści