Majówka w Karczmach

Zapraszamy na Majówkę z Kołem Gospodyń Wiejskich Karczmy.

Celem organizacji tego wydarzenia jest poszerzenie wiedzy mieszkańców na tematy związane z przeciwdziałaniem przestępczości m.in. przybliżone zostaną kwestie związane z działalnością świetlic środowiskowych, kuratorów dla nieletnich, asystentów rodziny, czy programu “Starszy Brat”.

Ponadto odbędzie się konkurs plastyczny z nagrodami. Będzie również okazja do skosztowania potraw przygotowanych przez członków koła. Zachęcamy całe rodziny do udziału w tym wydarzeniu.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Gmina Zelów przeciwdziała przyczynom przestępczości”.

Projekt został sfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści