Świąteczne spotkania w Miejsko-Gminnym Ośrodku i Klubie Seniora

13 grudnia 2024 r. w Zelowie i Zalesiu panowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera. Najpierw, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zelowie, odbyła się uroczysta Wigilia, pełna ciepła, serdeczności i tradycyjnych potraw. Popołudniu, Seniorzy w Zalesiu spotkali się na wigilijnym spotkaniu w Klubie Seniora. Te wyjątkowe chwile stały się doskonałą okazją do zbliżenia się, wspólnego celebrowania Świąt i budowania międzyludzkich więzi. W obu wydarzeniach uczestniczył Burmistrz Zelowa, Kamil Świtała.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści