Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego

W dniu 23 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Zelowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Burmistrz Zelowa Kamil Świtała osobiście wręczył akty nadania następującym nauczycielom:

  • p. Karolinie Dróżdż – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie,
  • p. Dorocie Drzewosz – nauczycielowi Szkoły Podstawowej w Łobudzicach z filią
    w Bujnach Szlacheckich,
  • p. Patrycji Gębarowskiej – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie,
  • p. Emilii Kalwinek – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie,
  • p. Kamili Rutkowskiej – nauczycielowi Szkoły Podstawowej w Wygiełzowie,
  • p. Karolinie Rzeźnickiej – nauczycielowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących
    w Zelowie,
  • ks. Ireneuszowi Słomie – nauczycielowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących
    w Zelowie.

            Akty nadania podwyższają status zawodowy nauczyciela i otwierają drogę
do uzyskania kolejnego stopnia awansu nauczyciela dyplomowanego. Dokument
ten świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści