Spotkanie z Wicemarszałkiem

Burmistrz Zelowa Kamil Świtała wraz z Zastępcą Anną Doliwa spotkali się dzisiaj z Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego Piotrem Wojtysiakiem w Urzędzie Miejskim w Zelowie, aby omówić możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich dla Łódzkiego na lata 2021-2027. Spotkanie było również okazją do podpisania umowy na dofinansowanie zakupu umundurowania bojowego w kwocie 20 tys. zł dla jednostki OSP w Łobudzicach.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści