Święto Konstytucji

Obchody Święta Konstytucji 3. Maja w naszej gminie miały wyjątkowy charakter. Obok uroczystości związanych z 232. rocznicą uchwalenia tego aktu odbyła się także ceremonia poświęcenia i przekazania nowego sztandaru ZOG ZOSP RP w Zelowie oraz samochodów pożarniczych dla jednostki w Zelowie i Kociszewie.Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszym święcie i zachęcamy do obejrzenia mega obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

Zdjęcia: Adam Michel

Fotorelacja I

Fotorelacja II

Fotorelacja III

Fotorelacja IV

Może Cię zainteresować

Weekendowy rozkład jazdy

IMGW ostrzega przed upałami w województwie łódzkim

Zmiany godzin pracy PSZOK

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie!

Przejdź do treści