Majówka w Karczmach

Zapraszamy na Majówkę z Kołem Gospodyń Wiejskich Karczmy.

Celem organizacji tego wydarzenia jest poszerzenie wiedzy mieszkańców na tematy związane z przeciwdziałaniem przestępczości m.in. przybliżone zostaną kwestie związane z działalnością świetlic środowiskowych, kuratorów dla nieletnich, asystentów rodziny, czy programu “Starszy Brat”.

Ponadto odbędzie się konkurs plastyczny z nagrodami. Będzie również okazja do skosztowania potraw przygotowanych przez członków koła. Zachęcamy całe rodziny do udziału w tym wydarzeniu.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Gmina Zelów przeciwdziała przyczynom przestępczości”.

Projekt został sfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Może Cię zainteresować

Weekendowy rozkład jazdy

IMGW ostrzega przed upałami w województwie łódzkim

Zmiany godzin pracy PSZOK

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie!

Przejdź do treści