Udzielono absolutorium Burmistrzowi Zelowa

W dniu dzisiejszym podczas sesji Rady Miejskiej w Zelowie, po debacie nad Raportem o stanie gminy za 2020 rok, z 13 -tu obecnych na sali radnych przy dwóch głosach przeciw i jednym wstrzymującym 10–u udzieliło Burmistrzowi Zelowa Tomaszowi Jachymkowi wotum zaufania. Następnie przy jednym głosie wstrzymującym 12-tu za udzielono absolutorium.
W imieniu burmistrza jego zastępca Anetta Mądry podziękowała wszystkim, którzy pracowali na rzecz rozwoju naszej miejscowości przez miniony rok.

Może Cię zainteresować

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przejdź do treści