Inwestycja dopuszczona do użytkowania

Sieć wodno-kanalizacyjna, która powstała w ramach projektu pn.:  Rozbudowa  systemów  wodno – kanalizacyjnych w Zelowie  –  II  etap” obejmującego ul.    Podleśną,    ul.    Leśną i   ul.   Przejazd została dopuszczona przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bełchatowie do użytkowania. Mieszkańcy powyższych ulic mogą tym samym rozpocząć procedurę podłączenia swych posesji do nowopowstałej sieci.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści