Karetka w Zelowie

Od 1 maja br. w budynku SPZOZ w Zelowie stacjonuje Zespół Ratownictwa Medycznego. To nasz wielki sukces, który osiągnęliśmy dzięki staraniom Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka i Posła na Sejm RP Grzegorza Lorka.

To bardzo ważny moment dla nas wszystkich – podkreśla Burmistrz Zelowa – stacjonowanie ZRM w naszym mieście z pewnością podniesie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Zelów.

Serdecznie witamy w Zelowie😀

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści