Dzień Kobiet w Domu Kultury: Kwiaty, muzyka i życzenia dla Pań

„Wszystkiego, co najpiękniejsze dla wszystkich Kobiet – niech uśmiech nigdy Was nie opuszcza!”

7 marca 2026 r., z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie Pań w Domu Kultury w Zelowie. Uroczystość odbyła się pod patronatem Burmistrza Zelowa Kamila Świtały. Organizatorem uroczystości był Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Zelowie.

Niezwykle miłym i tradycyjnym akcentem spotkania były kwiaty. Wszystkim obecnym Paniom wręczyli je osobiście Burmistrz Zelowa Kamil Świtała oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia pomyślności i radości.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści