Dzień Kobiet w naszej gminie

W miniony weekend panie z naszej gminy świętowały Dzień Kobiet. W piątek odbyło się spotkanie zorganizowane w zelowskiej bibliotece, które zorganizowano w klimacie PRL-u.

Były życzenia, upominki, konkursy, pokaz mody, a wszystko to przy dźwiękach muzyki z minionych lat. Natomiast w sobotę członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów świętowali w Domu Kultury w Zelowie, a czas umilił im występ zespołu „Za miedzą”.

W tym samym dniu panie z Łobudzic obchodziły Dzień Kobiet zorganizowany w Ochotniczej Straży Pożarnej.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści