Strażackie podsumowania

Spotkanie podsumowujące działalność Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Zelowie za 2022 rok odbyło się w OSP Kociszew. Prezes Zarządu oraz Komendant Gminny przedstawili m.in. statystyki wyjazdów oraz omówili zorganizowane przedsięwzięcia.

Podczas spotkania wręczono również odznaczenia, a także tradycyjnie podzielono się opłatkiem.

Noworoczne życzenia wszystkim druhnom i druhom z terenu naszej gminy złożył Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek życząc strażakom satysfakcji z pełnionej służby i szczęśliwych powrotów z akcji.

Foto: A. Michel

Fotorelacja

Może Cię zainteresować

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przejdź do treści