Zatańczyli z Mikołajem

Dzieci z placówek oświatowych działających na terenie naszej gminy uczestniczyły w warsztatach tanecznych z Mikołajem, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie. Podczas spotkania obok świetnej zabawy nie zabrakło mikołajkowych upominków oraz świątecznych życzeń od Burmistrza Zelowa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Foto: Tomasz Kurzydlak

Może Cię zainteresować

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Przejdź do treści