Prezydium Młodzieżowej Rady

18 radnych reprezentujących placówki oświatowe z terenu naszej gminy podczas I Sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zelowie wybrało Prezydium w składzie:

Przewodnicząca – Julia Ścieszko

Wiceprzewodniczący – Adrian Pawlak

Sekretarz – Patryk Zamolski

Serdecznie gratulujemy.

Foto: A. Michel

Może Cię zainteresować

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Ruszyła budowa nowego placu zabaw

„Nasze Ekologiczne Pracownie” – podpisanie umowy

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Przejdź do treści