Zagrali z WOŚP

W weekend odbył się turniej piłkarski „Gramy z WOŚP”, który rozegrano w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2.

Poniżej znajdują się również wstępne informacje przekazane przez zelowski sztab WOŚP o wysokości zebranej kwoty ❤❤❤

Foto:A. Michel

Może Cię zainteresować

Weekendowy rozkład jazdy

IMGW ostrzega przed upałami w województwie łódzkim

Zmiany godzin pracy PSZOK

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie!

Przejdź do treści