Dzień Kobiet w Domu Kultury: Kwiaty, muzyka i życzenia dla Pań

„Wszystkiego, co najpiękniejsze dla wszystkich Kobiet – niech uśmiech nigdy Was nie opuszcza!”

7 marca 2026 r., z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie Pań w Domu Kultury w Zelowie. Uroczystość odbyła się pod patronatem Burmistrza Zelowa Kamila Świtały. Organizatorem uroczystości był Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Zelowie.

Niezwykle miłym i tradycyjnym akcentem spotkania były kwiaty. Wszystkim obecnym Paniom wręczyli je osobiście Burmistrz Zelowa Kamil Świtała oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia pomyślności i radości.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści