Świątecznie w Walewicach

Wigilijne spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Walewicach było pełen wzruszeń oraz wspólnego kolędowania przy świątecznym stole.

Terapeuci przygotowali piękne Jasełka, w których wystąpili uczestnicy.

W ciepłej i rodzinnej atmosferze uczestnicy, kadra ŚDS oraz przybyli goście życzyli sobie zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Dyrektor oraz pracownicy jednostki przygotowali paczki bożonarodzeniowe, które uczestnikom wręczył Święty Mikołaj.

Foto: ŚDS Walewice

Może Cię zainteresować

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Przejdź do treści