Świątecznie u pszczelarzy

Grudzień to czas przedświątecznych spotkań. Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek gościł na spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez naszych gminnych pszczelarzy, podczas którego życzył naszym pasjonatom pomyślności i satysfakcji z pracy z pszczołami.

Foto: A. Michel

Może Cię zainteresować

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Przejdź do treści