Mistrzowie nagrodzeni

Uroczyste wręczenie pucharów oraz dyplomów dla mistrzów w kilku kategoriach odbyło się podczas Gali Mistrzów Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział w Zelowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom

Foto: A. Michel

Może Cię zainteresować

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Przejdź do treści