Na poważnie i wesoło

Zabawa i sportowa rywalizacja, integracja osób z niepełnosprawnościami ze środowiskiem oraz wyłonienie kadry wojewódzkiej na zawody centralne – tak wyglądały Gry i Zabawy „Na Poważnie i Wesoło” Sprawni Inaczej, które odbyły się w minioną niedzielę na Orliku przy SP nr 4 w Zelowie.

Uczestnicy rywalizowali m.in. w biegu na dystansie 60 metrów, rzucie „kaloszem”, czy piłką lekarską. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i upominki.

Organizatorami tego wydarzenia byli: Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie, Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie oraz ULKS „Kusy” Łobudzice.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek.

Wyniki w poszczególnych kategoriach znajdziecie poniżej

Foto: A. Michel

Wyniki

Fotorelacja

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści