Ku pamięci

W tym roku obchodzimy 81. rocznicę Zbrodni Katyńskiej oraz 11. rocznicę katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Podobnie jak w ubiegłym roku pamięć o ofiarach tych wydarzeń uczczono podczas bardzo skromnej uroczystości w Parku Miejskim im. Romualda Traugutta w Zelowie.

Kwiaty pod pomnikiem Ofiar Golgoty Wschodu złożyli Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek, Poseł na Sejm RP Grzegorz Lorek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski.

Może Cię zainteresować

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Przejdź do treści