Rozbudowa systemów wodno-kanalizacyjnych

W miniony poniedziałek dokonano odbioru końcowego zadania pn. Rozbudowa systemów wodno-kanalizacyjnych w Zelowie i gminie Zelów – II etap. Aby umożliwić mieszkańcom przyłączenie się do wybudowanej sieci konieczne jest jeszcze uzyskanie zgody Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz nadzoru budowlanego w Bełchatowie. O możliwości przyłączenia się do sieci mieszkańcy zostaną poinformowani niezwłocznie po dokonaniu przez Gminę Zelów niezbędnych formalności prawnych.
Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Kleszczów oraz pożyczki z WFOŚiGW w Łodzi.
Całkowity koszt zadania  9.364.205,25 zł.

Może Cię zainteresować

Ogłaszamy nabór do eliminacji – konkurs: „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Województwa Łódzkiego”

Zelowskie Centrum Medyczne z dofinansowaniem na rozwój opieki zdrowotnej

Nowy rozkład jazdy ŁKA Szczerców – Zelów – Łask

Dzień Otwarty w Schronisku dla Zwierząt w Bełchatowie

Przejdź do treści