Turniej drużyn OSP

13 września br. na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został zorganizowany Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie. W turnieju udział wzięło 5 drużyn piłkarskich, grano systemem każdy z każdym. W wyniku sportowej rywalizacji wygrywając wszystkie spotkania zwyciężyła jednostka z OSP w Łobudzicach, drugie miejsce zajęła jednostka z OSP Wypychów, a trzecie – OSP Bujny Szlacheckie. Gratulujemy

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści